Informații privitoare la conturile filialelor în care pot fi plătite cotizațiile:

  • RO69RNCB0090115072410007 – BUCUREȘTI SECTOR 6
  • RO80RNCB0090115072410003 – CLUJ
  • RO10RNCB0090115072410002 – SIBIU
  • RO26RNCB0090115072410005 – TIMIȘOARA
  • RO96RNCB0090115072410006 – IAȘI

FILIALA BUCUREȘTI

Președinte

  • Prof. univ. dr. Cosmin Dobrin

Vicepreședinte

  • Prof. univ. dr. Tudor Nistorescu
    Prof. univ. dr. Ion Stegăroiu

Secretar

  • Prof. univ. dr. Ion Cochină

Universități arondate:

  • Academia de Studii Economice din București
  • Școala Națională de Studii Politice și Administrative
  • Universitatea din Craiova
  • Universitatea Valahia Târgoviște
  • Universitatea Ovidius Constanța
  • Universitatea Româno-Americană
  • Universitatea Titulescu
  • Universitatea Petrol și Gaze Ploiești
  • Universitatea din Petroșani
  • Universitatea Constantin Brâncuși Târgu-Jiu
  • Universitatea din Craiova
  • Universitatea de Științe Agronomice și Medicină Veterinară București
  • Universitatea Politehnică din București
  • Universitatea Constantin Brâncoveanu Pitești
  •  Universitatea Dunărea de Jos Galați
  • Universitatea Titu Maiorescu București
  • Universitatea Hyperion București
  • Universitatea Ecologică București
  • Universitatea Athenaeum București
  • Universitatea Artifex București
  • Universitatea Creștină Dimitrie Cantemir

FILIALA CLUJ

Președinte

  • Prof. univ. dr. Liviu Ilieș

Vicepreședinte

  • Conf.univ.dr. Adina Negrușa
  • Prof.univ.dr. Răzvan Nistor

Secretar

  • Conf. univ. dr. Diana Pitic

Universități arondate:

  • Universitatea Babeș-Bolyai
  • Universitatea Tehnică Cluj-Napoca
  • Universitatea de Nord Baia Mare
  • Universitatea Bogdan Vodă

FILIALA SIBIU

Președinte

  • Prof. univ. dr. Constantin Oprean

Vicepreședinte

  • Prof.univ.dr. Camelia Dragomir

Secretar

  • Prof. univ. dr. Mihail Aurel Țîțu

Universități arondate:

  • Universitatea Lucian Blaga Sibiu
  • Universitatea Petru Maior Târgu Mureș
  • Universitatea Transilvania Brașov
  • Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia
  • Academia Trupelor Terestre „Nicolae Balcescu” din Sibiu
  • Universitatea Spiru Haret Brașov
  • Universitatea Lucian Blaga Sibiu
  • Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia
  • Universitatea Spiru Haret, Facultatea de Management, Brașov

FILIALA TIMIȘOARA

Președinte

  • Prof. univ. dr. Nicolae Bibu

Vicepreședinte

  • Prof.univ.dr. Marian Mocanu

Secretar

  • Conf. univ. dr. Diana Sala

Universități arondate:

  • Universitatea de Vest Timișoara
  • Universitatea Politehnică Tmișoara
  • Universitatea Eftimie Murgu Reșița
  • Universitatea din Oradea
  • Universitatea Aurel Vlaicu Arad
  • Universitatea de Vest Vasile Goldis Arad
  • Universitatea Creștină Dimitrie Cantemir Timișoara

FILIALA IAȘI

Președinte

  • Prof. univ. dr. Cristina Teodora Roman

Secretar

  • Prof. univ. dr. Maria Viorica Bedrule-Grigoruță

Universități arondate:

  • Universitatea Alexandru Ioan Cuza Iași
  • Universitatea Tehnică Gheorghe Asachi Iași
  • Universitatea Ștefan cel Mare Suceava
  • Universitatea Vasile Alecsandri Bacău
  • Universitatea George Bacovia Bacău
  • Universitatea Danubius Galați